top of page

Sponzorskými finančními dary podporujeme zejména sportovní kluby, ale také dobročinné či jiné organizace pomáhající lidem v tíživém životním období. 

PODPORUJEME

LHK Jestřábi Prostějov

Hokejový klub založen v roce 1913. LHK Jestřábi hrají od sezóny 2014/2015 1.ligu a v sezóně 2021/2022 se dobojovali až do semifinále. 

DSC_1857.jpg

SKC TUFO Prostějov

Sportovní klub cyklistů Prostějov navázal na činnost předešlých klubů závodní cyklistiky v Prostějově, jejichž historie se datuje do roku 1885. Cíl sportovního klubu je vychovávat špičkové a mladé sportovce.

fotbal-logo.jpg

TJ Sokol Čechovice

Fotbalový klub založen v roce 1945 pod názvem SK Čechovice. V oddílu působí deset mužstev, a to dvě mužská a osm mládežnických.

Zdravotni_klaun_logo.jpg

Zdravotní klaun

Dobročinná organizace, která od roku 2001 přináší radost a smích dětem v nemocnicích a geriatrickým pacientům v domovech pro seniory. Organizace je široce uznávaná pro svoji odbornost v oblasti využívání humoru ve zdravotnictví.

for help logo.png

FOR HELP

Spolek, který pomáhá dětem a lidem s autismem a šíří osvětu o autismu. Společnost FOR HELP vede projekt Mazlení s koníkem, který navštěvují rodiny s autistickými dětmi. Cílem společnosti je vybudovat komunitní centrum nebo farmu v Ostravě pro autistické rodiny, kde by nabízeli prostory pro Mazlení s koníkem, terapie, přednášky a volné aktivity zaměřené na vývoj (rozvoj) autistů.

Logo HC Stars Prostějov-1-1.jpg

HC STARS PROSTĚJOV

Prostějovský hokejový tým plný nadšenců do hokeje hrající v ŠHL (Šmatlácká hokejová liga). Hráči v ŠHL nesmí mít žádnou ligovou minulost ve svazových soutěžích a naopak musí mít chuť hrát. 

IMG_20200813_054901_634.JPG
IMG-20200725-WA0002.jpg
bottom of page