top of page
foto skladu.jpg

Poskytujeme profesionální služby v oblasti obalového materiálu.

Společnost PS PLASTY CZ s.r.o. byla založena v roce 2006 a zpočátku se zabývala především obchodní činností zaměřenou na plastové obaly. Naše ambice a obchodní cíle však již v této době byly mnohem vyšší a většinu z nich se také do dnešního dne podařilo naplnit. I z tohoto důvodu nyní právem patříme mezi jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů plastových obalů pro potravinářský průmysl v České republice. Mezi naše významné zákazníky však patří i společnosti působící ve stavebním a automobilovém průmyslu, či ve zdravotnictví.
 

Mezi zásadnější milníky naší společnosti patří především pořízení výrobní a skladovací haly v roce 2010, po kterém následovala koupě prvního vlastního vstřikolisu, včetně nových forem. Postupně přibývaly i další vstřikolisy a formy, díky nimž jsme mohli rozšířit naši produktovou nabídku také o žádané thermoformované obaly. 


V následující dekádě došlo k dalšímu, pro nás významnému mezníku, kdy v roce 2020 započala výstavba nového areálu v průmyslové zóně v Kralicích na Hané. Nově vzniklý areál se sestává z administrativní budovy, výrobní haly a automatizovaného skladu s kapacitou až 5000 palet. Další důležité změny následovaly v rychlém sledu. V roce 2021 jsme rozšířili naši nabídku o spotřební materiál a zahájili provoz e-shopu, díky kterému jsou naše produkty dostupnější i pro menší podnikatele a živnostníky. V roce 2022 jsme spustili novou výrobní linku a do budoucna plánujeme výrobu ještě více rozšířit a zefektivnit. 
 

V současné době je náš výrobní a vývojový program zaměřený především na výrobu inovativních odlehčených obalů, jak vstřikovaných, tak i thermoformovaných. Díky nejmodernější technologii jako je sleeve, IML a offsetový osmibarevný tisk, jsme schopni zajistit tu nejlepší kvalitu pro naše zákazníky. K tomu jsme ještě i držitelem certifikátů ISO a HACCP.
 

V naší nabídce naleznete širokou škálu výrobků, mimo jiné například vaničky, kelímky, dózy, kbelíky a gastro misky v různých provedeních. Většinu našeho sortimentu jsme schopni potisknout a individuálně přizpůsobit požadavkům zákazníka. 

DSCF0066_1.jpg

JSME ŠETRNÍ
K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Naše plastové produkty jsou 100% recyklovatelné.

Závodní závod
bottom of page